GÖREV YAPMIŞ KAYMAKAMLARIMIZ
 
Görev Yapmış
Kaymakamlarımızın
Adı Soyadı
Göreve Başlama
Tarihi
Görevden Ayrılış
Tarihi
Akif İKBAL
28/11/1983
12/12/1983
Gökhan SÖZER
12/12/1983
23/06/1989
M. Hakan GÜVENÇER
23/06/1989
20/09/1990
Hüseyin AVCI
20/06/1990
03/06/1992
Ahmet OKUR
03/06/1992
08/10/1993
H. İbrahim BAKIR
27/12/1993
01/08/1994
Yusuf GÜLER
01/08/1994
06/01/1995
H. İbrahim BAKIR
06/01/1995
20/12/1995
Yalçın SEZGİN
20/12/1995
08/09/1997
Zekeriya GÜNEY
08/09/1997
07/04/2003
Ayhan YAZGAN
07/04/2003
30/11/2004
Harun Ersin POLAT
30/11/2004
18/04/2005
Yunus SEZER
18/04/2005
10/07/2006
Harun Ersin POLAT
10/07/2006
13/11/2006
İbrahim CİVELEK
13/11/2006
12/03/2007
Armağan ÖNAL
12/03/2007
29/08/2008
Cevat GÜN
29/08/2008
02/03/2009
Ünal KOÇ
02/03/2009
02/10/2011
M. Furkan SANCAKTUTAR
09/11/2011
26/03/2012
Hacı Arslan UZAN
26/03/2012
30/11/2012
Eyyüp GÜNGÖR
30/11/2012
06/02/2013
Avni ORAL
07/02/2013
10/06/2013
Hacı Arslan UZAN
10/06/2013
07/10/2014
Tunahan ÇİL
08/10/2014
10/08/2015
Ferhat VARDAR
10/08/2015
16/12/2017
Ali ALTINKAYNAK
22/01/2017